Informacija

Gamintojai

Odinių rankinių priežiūra

    Rankinės priežiūrai naudokite impregnantą – priemonė apsaugos nuo aplinkos veiksnių, tokių kaip  lietus ar sniegas. Avalynei naudojami impregnantai ne visada taip pat puikiai tiks ir jūsų rankinei. Kaip ir su kitomis priemonėmis, prieš naudojant impregnantą jį išbandykite ant nedidelio mažai pastebimo rankinės plotelio, įsitikinkite, kad impregnantas nepadarys žalos rankinės odai. Impregnuokite odinę rankinę bent vieną kartą per sezoną. Impregnantą rinkitės pagal rankinės odos tipą. Jei rankinė yra dengta laku, jos impregnuoti nereikia. Jei rankinė sušlapo, džiovinkite ją kambario temperatūroje, negalima jos džiovinti prie atviros ugnies, radiatoriaus, nenaudokite feno.
Dėmių valymas
Dėmių valymo būdas, taip pat priklauso nuo rankinės odos tipo.

Rankinių iš lygios, minkštos odos dėmių valymas

   Jei odinė rankinė išsitepė, pirmiausiai pabandykite išteptą vietą išvalyti su sausu, minkštu audiniu. Nereikia stipriai trinti, nes oda gali prarasti savo savybes ir išvaizdą. Jei taip išvalyti nepavyksta – naudokite specialias priemones skirtas dėmėms iš odinių gaminių išimti.

Rankinių iš zomšos priežiūra

   Jei išsitepė rankinė pagaminta iš zomšos, pirmiausiai ją reikia išdžiovinti, tada specialiu šepetėliu prieš zomšos plauką išvalyti purvą. Vėliau tai pakartoti palei plauką. Taip pat, mažoms dėmėms išvalyti galima naudoti baltą trintuką.

Jeigu visgi nepavyko išvengti neišvalomų dėmių ar  įbrėžimų kreipkitės tik į patikimą ir visą įrangą turintį specialistą – profesionalą